Poznaj nasz Zespół
lek. Anna Siuda
Lekarz oraz Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

Prywatnie absolwentka kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św Barbary w Sosnowcu. Od dzieciństwa pasjonatka sportu. Wychodzi z założenia, że w zdrowym ciele zdrowy duch i mimo wielu zajęć znajduje czas na codzienną aktywność. Trenerka personalna, instruktorka fitness, dodatkowo posiada uprawnienia instruktorskie z pilatesu i zdrowego kręgosłupa, Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg. Interesuje ją neurologia i w przyszłości chciałaby połączyć swoją pasję ze swoimi zainteresowaniami tak by pomagać ludziom.

mgr. Jolanta Krzempek
Magister Fizjoterapii oraz Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

Wesoła, pracowita, pełna energii to tylko kilka cech, którymi można opisać naszą trenerkę Jolę. Już od pierwszego treningu oprócz konkretnego wycisku, zarazi Cię pozytywną energią oraz urzeknie swoim pełnym profesjonalizmu podejściem do podopiecznego. Prywatnie Pani Magister Fizjoterapii ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, swoją pracę napisała na temat wpływu treningu EMS na analizę składu ciała oraz ocenę zmian dolegliwości bólowych odcinka lędźwiowego kręgosłupa u kobiet. Od 3 lat pracuje jako trener EMS, cały czas doszkalając swoje umiejętności i poszerzając wiedzę w tej dziedzinie. Instruktorka fitness, Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec, Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

lic. Aleksandra Jakut
Licencjat Elektroradiologii oraz Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec.

Ambitna, energiczna, zawsze uśmiechnięta. Ukończyła studia licencjackie na kierunku elektroradiologia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuuje swoją naukę na studiach magisterskich, na tym samym kierunku. Ze sportem związana jest od dzieciństwa. Trener personalny, instruktor siłowni, certyfikowany trener EMS. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach posiada szeroką wiedzę na temat anatomii oraz fizjologii człowieka. Odbyte kursy pozwoliły jej wzbogacić swoją wiedzę o znajomość biomechaniki i fizjologii wysiłku fizycznego. Wierzy, że aktywność fizyczna to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu oraz dbanie o całe ciało. Profesjonalne podejście, realizowanie celów treningowych oraz miła atmosfera są nieodłącznym elementem treningów z Olą.

mgr. Mateusz Tuszyński
Magister Fizjoterapii oraz Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec.

Mateusz,certyfikowany trener EMS Miha Bodytec, magister fizjoterapii, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, lubiący sporty sylwetkowe oraz aktywność na świeżym powietrzu, w szczególności wędrówki górskie i kolarstwo. Otwarty na nowe wyzwania, nowe znajomości, gotowy i zwarty w dążeniu do celu!

Sandra Rak
Certyfikowany Trenerka Personalny EMS Miha Bodytec. Technik masażystka. 

Sandra Rak to pełna energii i uśmiechu osoba, obecnie studentka ŚUM-u na V roku studiów magisterskich z fizjoterapii. Jej doświadczenie jako technika masażysty, wsparte certyfikatami trenera EMS i terapii manualnej, podkreśla jej zaangażowanie w rozwijanie kompetencji. Wierzy, że aktywność fizyczna to klucz do zdrowego ciała i umysłu, co skutecznie przekłada na profesjonalne sesje terapeutyczne. Spotkanie z Sandrą to nie tylko rehabilitacja, ale także inspirująca podróż do zdrowia.

Nasze Studio

Doskonała lokalizacja - BASEN BRYNÓW

Basen Brynów to nowoczesny i świetnie ulokowany obiekt rekreacyjny, gdzie oprócz samego pływania można uprawiać inne formy aktywności fizycznej . Nasze studio znajduję się właśnie w tym miejscu. Treningi i rehabilitacja w specjalnie wydzielonej części Basenu Brynów, oddzielna szatnia i prysznice, przebieralnie i toalety tylko dla klientów EMS 20 studio. FIZJOTERAPIA, MASAŻ oraz EMS w najlepszym miejscu!

  • komfort i prywatnośc podczas treningu i rehabilitacji
  • oddzielna szatnia wraz z prywatnymi szafkami z zamknięciem szyfrowanym magnetycznie
  • przebieralnie i toalety tylko dla klientów EMS 20 studio
  • duży darmowy parking
  • możliwość dodatkowego korzystania odpłatnie z pływalni, sauny lub sali gimnastycznej. 
Studio premium

EMS 20 studio to wyjątkowe miejsce gdzie trening  medyczny EMS odbywa się w komfortowych warunkach, sam na sam z najlepiej wyszkolonymi trenerami medycznymi. Trener jest na Twoją wyłączność i oprócz samego treningu przeznacza również czas na diagnostykę, pomiary, analizy i profesjonalne porady. Poza komfortem samego ćwiczenia zadbaliśmy również o szczegóły w postaci wystroju wnętrza, dostosowanie warunków oświetleniowych oraz wentylacyjnych do specjalistycznych zajęć czy darmowej wody lub kawy dla naszych podopiecznych.

Certyfikowany sprzęt

W naszym studio korzystamy z najnowszego sprzętu niemieckiej firmy MIHA Bodytec. Sprzęt oprócz europejskich certyfikatów posiada również medyczny certyfikat amerykańskiej agencji FDA co jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwo oraz skuteczności działania.

Strefa Masażu

W specjalnie przygotowanej strefia masażu i fizjoterapii będziesz mógł skorzystać z różnych rodzajów masaży, terapii manulnej czy tapowania. Nasi fizjoterapeuci posiadają odpowiednie kwalifikację pozwalające na leczenie stanów bólowych, ograniczeń mobilności oraz ruchomości i powrót do zdrowia po urazach czy kontuzjach. 

Komfort i prywatność

Dbamy o Twój komfort oraz prytwatność dlatego decydując się na treningi w naszym studio będziesz mógł koszystać z oddzielnej części obiektu Basenu Brynów z własną szatnią i prysznicami oraz przebieralniami i toaletami tylko dla klientów EMS 20 studio. 

Łatwość dojazdu z centrum Katowic i innych rejonów aglomeracji.

W naszym studio korzystamy z najnowszego sprzętu niemieckiej firmy MIHA Bodytec. Sprzęt oprócz europejskich certyfikatów posiada również certyfikat amerykańskiej agencji FDA co jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwo oraz skuteczności działania.

Centrum fizjoterapeutyczne znajdujące się na Basenie Brynów – EMS | Fizjoterpia | Masaż

Wyjątkowe i nowoczesne miejsce z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym.

KONTAKT

Kościuszki 104 (Basen Brynów)
40-519 Katowice

Pon – Pt: 6:30 – 21:30

Sb: 8:00 – 18:00

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © EMS20STUDIO 2023