Poznaj nasz Zespół
lek. Anna Siuda
Lekarz oraz Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

Prywatnie absolwentka kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św Barbary w Sosnowcu. Od dzieciństwa pasjonatka sportu. Wychodzi z założenia, że w zdrowym ciele zdrowy duch i mimo wielu zajęć znajduje czas na codzienną aktywność. Trenerka personalna, instruktorka fitness, dodatkowo posiada uprawnienia instruktorskie z pilatesu i zdrowego kręgosłupa, Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg. Interesuje ją neurologia i w przyszłości chciałaby połączyć swoją pasję ze swoimi zainteresowaniami tak by pomagać ludziom.

mgr. Jolanta Krzempek
Magister Fizjoterapii oraz Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

Wesoła, pracowita, pełna energii to tylko kilka cech, którymi można opisać naszą trenerkę Jolę. Już od pierwszego treningu oprócz konkretnego wycisku, zarazi Cię pozytywną energią oraz urzeknie swoim pełnym profesjonalizmu podejściem do podopiecznego. Prywatnie Pani Magister Fizjoterapii ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, swoją pracę napisała na temat wpływu treningu EMS na analizę składu ciała oraz ocenę zmian dolegliwości bólowych odcinka lędźwiowego kręgosłupa u kobiet. Od 3 lat pracuje jako trener EMS, cały czas doszkalając swoje umiejętności i poszerzając wiedzę w tej dziedzinie. Instruktorka fitness, Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec, Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

mgr. Marta Pstrąg
Magister Fizjoterapii oraz Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec; Magister Fizjoterapii; Technik masażysta. Jestem magistrem fizjoterapii, który doszkala swoją technikę pracy i umiejętności poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i kursach. W swojej pracy wykorzystuję techniki osteopatyczne, wisceralne i treningu medycznego. Specjalizuję się w leczeniu niespecyficznych bólów kręgosłupa, urazów ortopedycznych, uroginekologicznych oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Prowadzę zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Prywatnie entuzjastka dietetyki, psychologii, świadomego i zdrowego życia. Kontakt z naturą i gotowanie jest dla mnie sposobem na mentalny odpoczynek.

mgr. Mateusz Tuszyński
Magister Fizjoterapii oraz Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec.

Mateusz,certyfikowany trener EMS Miha Bodytec, magister fizjoterapii, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, lubiący sporty sylwetkowe oraz aktywność na świeżym powietrzu, w szczególności wędrówki górskie i kolarstwo. Otwarty na nowe wyzwania, nowe znajomości, gotowy i zwarty w dążeniu do celu!

lic. Aleksandra Jakut
Licencjat Elektroradiologii oraz Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec.

Ambitna, energiczna, zawsze uśmiechnięta. Ukończyła studia licencjackie na kierunku elektroradiologia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuuje swoją naukę na studiach magisterskich, na tym samym kierunku. Ze sportem związana jest od dzieciństwa. Trener personalny, instruktor siłowni, certyfikowany trener EMS. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach posiada szeroką wiedzę na temat anatomii oraz fizjologii człowieka. Odbyte kursy pozwoliły jej wzbogacić swoją wiedzę o znajomość biomechaniki i fizjologii wysiłku fizycznego. Wierzy, że aktywność fizyczna to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu oraz dbanie o całe ciało. Profesjonalne podejście, realizowanie celów treningowych oraz miła atmosfera są nieodłącznym elementem treningów z Olą.

Centrum fizjoterapeutyczne znajdujące się na Basenie Brynów – EMS | Fizjoterpia | Masaż

Wyjątkowe i nowoczesne miejsce z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym.

KONTAKT

Kościuszki 104 (Basen Brynów)
40-519 Katowice

Pon – Pt: 6:30 – 21:30

Sb: 8:00 – 18:00

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © EMS20STUDIO 2023