Masaż
Konsultacja fizjoterapeutyczna, terapia manulna, kinesotaping, masaż oraz EMS. 

Zdrowe ciało to nie tylko ciało wymodelowane, wysmuklone. To również zachowanie balansu w całym organizmie. W dobie pracy zdalnej, przy biurku, korzystania głównie z mechanicznych środków transportu nasze ciało staje się się bardziej napięte, przeciążone co powoduje brak równowagi i może w późniejszym czasie predysponować do nabycia kontuzji. Dlatego w naszej ofercie polecamy również masaże, które regenerują, relaksują i zapewniają odpowiednie funkcjonowanie całego ciała.

Masaż klasyczny

Zabieg wykorzystujący różnego rodzaju techniki masażu w celu rozluźnienia, relaksacji wszystkich tkanek. Działa kojąco i rozluźniająco na całe ciało. Jest jedna z podstawowych form terapii.

25 minut - 100 zł

50 minut - 150 zł

Masaż sportowy

Specjalnie dobrane techniki masażu opierające się na energicznym rozcieraniu, ugniataniu i oklepywaniu.Przeznaczony przede wszystkim dla osób uprawiających sport wyczynowo bądź rekreacyjnie. Celem tego rodzaju masażu jest zapobieganie kontuzjom, które mogą powstać podczas dużych przeciążeń w trakcie uprawiania intensywnej aktywności fizycznej

25 minut - 100 zł

50 minut - 150 zł

Masaż leczniczy

Stosowany w celu rozluźnienia mięśni, redukcji stanów bólowych, wspomaga rekonwalescencję po urazach, zabiegach i operacjach. Pozwala na lepsze ukrwienie i odżywienie tkanek. Wykonywany przez doświadczonego fizjoterapeutę ma działanie prozdrowotne dla mięśni, ścięgien i stawów.

25 minut - 100 zł

50 minut - 150 zł

Drenaż limfatyczny

Dzięki odpowiednim technikom masażu oraz terapii manualnej wpływa na układ chłonny w naszym ciele i pozwala na poprawę krążenia limfy. Terapia prowadzona przez doświadczonego terapeutę pozwala na redukcję obrzęków czy zastojów limfatycznych. Ta forma zabiegu jest skuteczna i w przypadku kontuzji, ale również przy problemach z krążeniem w kończynach dolnych.

25 minut - 100 zł

50 minut - 150 zł

Pakiety zabiegów

Pakiet 5 zabiegów po 25 minut

90 zł / zabieg

Pakiet 10 zabiegów po 25 minut

80 zł / zabieg

Pakiet 5 zabiegów po 50 minut

140 zł / zabieg

Pakiet 10 zabiegów po 50 minut

130 zł / zabieg

Centrum fizjoterapeutyczne znajdujące się na Basenie Brynów – EMS | Fizjoterpia | Masaż

Wyjątkowe i nowoczesne miejsce z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym.

KONTAKT

Kościuszki 104 (Basen Brynów)
40-519 Katowice

Pon – Pt: 6:30 – 21:30

Sb: 8:00 – 18:00

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © EMS20STUDIO 2023